Medarbejder

kontor og administration

Leif Mortensen

Daglig Leder

Mobil 60 91 03 36

Email: leif@hjtm.dk

Annika Winberg Jørgensen

Kontorassistent

Mobil 60 60 71 54

Email: annika@hjtm.dk

Hanne Ehrenreich

Bogholder

Mobil 28 18 39 55

Email: hanne@hr-regnskab.dk

Mekanisk afdeling

Henrik Jørgensen

Projekt/ Leder

Mobil 60 61 17 56

Email: henrik@hjtm.dk

Jonas Holm Pedersen

Tekniker

Mobil 22 52 99 80

Email: Jonas@hjtm.dk

Poul Albøge

Tekniker

Mobil 29 11 66 99

Email: poul@hjtm.dk

Josef Ricanek 

Tekniker

Mobil 25 75 75 34

Email: josef@hjtm.dk

Niels Jørgen Pedersen

Tekniker

Mobil 22 35 05 80

Email: Niels@hjtm.dk

Jeppe Mortensen

Tekniker

Mobil 22 68 29 29

Email: jeppe@hjtm.dk

Henrik Beuchert

Tekniker

Mobil 30 22 15 18

Email: hb@hjtm.dk

Er du vores nye tekniker


Ny Mand

Tekniker

Mobil 77 77 80 80

Email: leif@hjtm.dk

El / Automatik - Geometri afdeling

Ronni Lauritz Andresen

Automatikfagtekniker

Mobil 40 83 31 13

Email: lauritz@hjtm.dk

Bo Schilling Madsen

Elektriker

Mobil 20 96 01 08

Email: bo@hjtm.dk

Lars Schmidt

Tekniker (Geometri)

Mobil 40 29 06 30

Email: lars@hjtm.dk

Montage / Smede - Beton afdeling

Jens Nørtoft

Montage / smed

Mobil 22 35 15 23

Email: jens@hjtm.dk

MIkkel Jørgensen

Montage /Smed

Mobil 27 51 49 42

Email: mikkel@hjtm.dk

Jeppe

Lager /Smed

Mobil 77 77 80 80


HJ-Teknik Maskinservice ApS



HJ-Teknik løser mange forskellige opgaver indenfor maskinservice, reparation og komstruktiom.


Vores kundekreds tæller både små lokale og store multinationale virksomheder.

Kontakt os i dag og hør mere om vores ydelser og kompetencer.


Kontaktoplysninger:


Tlf: (+45) 77 77 80 80


Hovedkontor og værksted:

Hj-teknik Maskinservice

Højmarksvej 5

8723 Øster Snede


Fakturaadresse:

Leddet 17

8700 Horsens

E-mail: faktura@hjtm.dk

CVR 28 51 57 82


Daglig leder:

Leif Mortensen 

Mobil: 60 91 03 36

E-mail:  leif@hjtm.dk


Projektleder / Tekniker:

Henrik Jørgensen

Mobil:  60 61 17 56

E-mail: henrik@hjtm.dk


Automatiktekniker:

Ronni Lauritz Andresen

Mobil: 40 83 31 13

E-mail: lauritz@hjtm.dk


Copyright © All Rights Reserved